Menu

At The Movies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

At The Movies

Hrací Automat At The Movies Online ZdarmaVývojářská společnost Betsoft Gaming přišla na trh se zbrusu novým výherním automatem s názvem At the Movies a jedná se opravdu o vzrušující automat s geniální vizuální stránkou a vysokou návykovostí. Tento automat je vytvořen jako replika klasických skříňových automatů, které můžete nalézt v každém kasinu. Jediným rozdílem mezi původní a online verzí tohoto automatu jsou symboly a rozvržení válců. Vše vám bude připomínat věci, které naleznete při návštěvě kina, například časopisy, útržky filmu, popcorn a projektor. Jedinečný průběh hry pak zajistí hráčům spoustu zábavy.

Hrací Automat At The Movies Online Zdarma

 

Výherní automat At the Movies pracuje na stejném principu jako klasické hrací automaty. Snad jen místo tří válců má tento video automat válce 4 a 30 výherních linií. Maximální počet mincí, které můžete vsadit, je 150 a celková hodnota vašich sázek se může pohybovat od 0,02 do 75 dolarů. Tím největším lákadlem tohoto automatu je progresivní jackpot, Hráči tak mají spoustu příležitostí vyhrát pořádný balík peněz, který jim může navždy změnit život.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti