Menu

Creature from the Black Lagoon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Creature from the Black Lagoon

Creature from the Black Lagoon výherní automatVýherní automat Creature from the Black Lagoon od společnosti Net Entertainment je založen na klasickém hororovém filmu a obsahuje 20 výherních linií. Klasické hry, jako je tato, musíme při jejich ztvárnění do podoby výherního automatu jednoduše ocenit a výherní automat Creature from the Black Lagoon je opravdu stejně tak dobrý, jak vypadá. Jako první vás však upoutá jeho prezentace. Hra obsahuje spojení výborné grafické stránky, hudby i zvukových efektů a navíc vystihuje skutečnou podstatu samotného filmu. Nabídka bonusových funkcí zahrnuje volná zatočení, funkci sticky wild symbolu a funkci expandujícího wild symbolu, které můžete mimo jiné najít ve výherních automatech Frankensteina Mythic Maiden.

Creature from the Black Lagoon výherní automat

 

Pokud si myslíte, že máte vše potřebné na poražení těchto nestvůr z černé laguny, tak si obujte vaše šťastné boty a rozhodněte se, kolik kreditů na linii chcete vsadit. Váš cílený symbol by se vám během hry měl objevit na pátém válci. Když se tak stane, tak se na pravé straně obrazovky objeví nestvůra a vy můžete využít vaší šance ji zastřelit. Stav životů nestvůry je zobrazen na pravé dolní straně obrazovky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti