Menu

Fluffy Too

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fluffy Too

Fluffy Too Automat Online ZdarmaVýherní automat Fluffy Too využívá popularity plyšových zvířátek a jedná se o velmi očekávané pokračování prvního dílu.

Fluffy Too Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat má velmi lákavý design a rozkládá se celkem na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Veškerý šarm jeho předchozí verze je zde zachován a přidáno je i něco navíc.

Pozadí automatu vypadá jako jeden z nádherných letních dnů, které můžete strávit v zábavním parku na mořské pláži. Co se týče jednotlivých symbolů, tak zde narazíte na spoustu hraček, které jste poznali už v prvním díle tohoto automatu. Nachází se zde ale i nové a velmi zábavné kousky. Z úvodního automatu se zde objeví dvě ryby, želva, lev, drak a kachna. Nově zde potom uvidíte nosorožce, pandu a žirafu. Naprosto všechna plyšová zvířátka září pestrými barvami a oživují celé toto téma.

Výhry na každé výherní linii budou vynásobeny hodnotou vaší sázky. Všechny výherní linie vám vyplatí výhry směrem zleva doprava, což je skvělé pravidlo, díky kterému budete mít o všech svých výhrách snadný přehled. Hráči si mohou v tomto výherním automatu vsadit od 0,01 až do 0,50 mincí na každou linii. Maximální sázka na jedno zatočení tak činí 12,50 mincí. Tento výherní automat zdarma obsahuje také funkci automatické hry, v rámci které si hráči mohou nastavit odehrání až 100 automatických kol. Znamená to, že vaše hra nebude ničím přerušena a vy se můžete jednoduše těšit ze svých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti