Menu

Fruity Lights

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruity Lights

Fruity Lights Automat Online ZdarmaO tomto výherním automatu vám nemůžeme říct naprosto nic nového. Pokud jste již zkušenými hráči, kteří milují tradiční automaty, tak si tento výherní automat určitě zamilujete. Tento výherní automat vás přenese do osmdesátých let minulého století a tehdejších kasin. Narazíte zde na klasické ovocné symboly doprovázené světelnými efekty. Co víc si přát? Jedná se o klasický výherní automat zdarma, který neobsahuje žádné skryté hry a vaši pozornost nebude naprosto ničím odvádět. I když vývojářská společnost vytvořila již celou spoustu ohromných výherních automatů, tento výherní automat je velmi jednoduchý. Dá se říct, že se svým hracím pole o velikosti 3×3 ve vás vyvolá nostalgii. Na první pohled vám bude připadat, že vám tento výherní automat nemá mnoho co nabídnout, ale po chvilce hraní objevíte jeho zajímavé funkce, které vás nečekaně snadno vtáhnou do hry.

Fruity Lights Automat Online Zdarma

 

Vaše sázky mohou začít na 0,27 kreditů a nejvíce si můžete vsadit 27 kreditů. K dispozici budete mít 9 výherních linií. Většinou se výherní automaty s nižším počtem výherních linií považují za automaty s nižšími šancemi na získání výher, ale v tomto jednoduchém automatu to absolutně neplatí. Jedná se o výherní automat zdarma, ve kterém můžete dosáhnout na opravdu vysoké výhry. Tři symboly zvonů potřebujete k aktivování bonusové funkce. V dnešní době si již všichni hráči na bonusové funkce ve výherních automatech zvykli, proto vývojářská společnost udělala správný krok a bonusovou funkci zahrnula také do tohoto výherního automatu. Scatter symboly zvonů tak aktivují celkem 10 spinů zdarma, ale mimo to mají možnost vyplatit vám výhru v hodnotě až 90 mincí, což je velmi slušná částka.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti