Menu

Gunslinger

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gunslinger

Hrací Automat Gunslinger Online ZdarmaTéma divokého západu bylo zpracováno již tolikrát, ale po hraní na hracím automatu Gunslinger od Play’N’Go budete už jen těžko hledat zábavnější hru s touto tématikou. Nejenže je tento hrací automat pěkný po grafické stránce, obsahuje také 3 rozdílné speciální funkce, které vás opravdu zatáhnou do hry. Jedná se o volná zatočení, funkci nájemného lovu a bonusovou karetní hru, která je spuštěna ve chvíli, kdy vyhrajete s použitím všech karetních symbolů. Naleznete zde také wild symboly, scatter symboly a budete mít šanci na výhru až 10 000 mincí v základní hře a progresivního jackpotu, který můžete vyhrát v rámci bonusové karetní hry.

Hrací Automat Gunslinger Online Zdarma

 

Design této hry obsahuje opravdu hodně nových myšlenek a nápadů. Zvláště se mi líbí, jakým způsobem byly přetvořeny karetní symboly na pokerové karty s žetony na každé z nich. Dokonalost se projevuje také v animacích, například jemné poskočení poprsí krásky ve chvíli kdy se zastaví na válci a způsob jakým vlaje ve větru plakát s nápisem: Hledá se. Zvukové efekty jsou jako klišé, ale i tak jsou velmi dobře propracované. Hudba se při získání bonusových symbolů zrychluje a volná bonusová hra má více pozitivní a veselejší vlastní melodii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti