Menu

Fruits and Jokers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruits and Jokers

Hrací Automat Fruits and Jokers Online ZdarmaVýherní automat Fruit and Jokers se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a můžete si ho zahrát na platformách Playson. Jak napovídá samotný název tohoto automatu, setkáte se v něm se spoustou žolíků a s ještě větším počtem ovocných symbolů.

Hrací Automat Fruits and Jokers Online Zdarma

 

Tento hrací automat doprovází speciální zvukové efekty. Například když roztočíte válce nebo když dosáhnete nějaké výhry. Samotný automat nevlastní žádnou doprovodnou hudbu, proto zde byly zvukové efekty maximalizovány a je to skvělé. Automat se tak podobá těm původním klasickým hracím automatům.

Jakmile se pustíte do hraní online automatu Fruits and Jokers, můžete si vsadit od 0,20 až do 100 mincí na jedno zatočení válci. Pro hráče s nižším rozpočtem jde o opravdu skvělou šanci. Automat obsahuje celkem 20 fixních výherních linií, na nichž vám budou vyplaceny výhry ve směru zleva doprava. Všechny výherní kombinace musíte ale tvořit na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Počet výherních linií je v tomto automatu velkou výhodou, protože naprostá většina klasických ovocných automatů jich nemá více jak 5.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto hracího automatu patří třešně, pomeranče, hrozny, melouny a citróny. Všechny tyto symboly vám vyplatí spíše ty nižší výhry. Těmi důležitějšími symboly jsou sedmičky a žolíci. Žolík v podobě ženské je wild symbolem, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbol má podobu zlaté hvězdy a zároveň se jedná o ten nejhodnotnější symbol. Za pět zlatých hvězd můžete získat až 400x hodnotu vaší sázky. Tento výherní automat si můžete zahrát s reálnými penězi, nebo zdarma pouze pro zábavu. Mimo zmíněných funkcí vám tento automat nenabídne žádné další speciality.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti