Menu

Fruit Supreme 25 Lines

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Supreme 25 Lines

Automat Fruit Supreme 25 Lines Online ZdarmaZahrajte si výherní automat Fruit Supreme: 25 lines, který je dalším klasickým ovocným výherním automatem od společnosti Playson. Tento výherní automat se vyznačuje jednoduchým průběhem hry a retro grafickou stránkou. Automat Fruit Supreme: 25 lines vám nenabídne příliš mnoho speciálních funkcí, ale za to si ho můžete zahrát opravdu kdekoli, na jakémkoli zařízení. Sázky automatu se pohybují od 25 pencí až po 100 liber na každé zatočení. Vsadit si můžete nejvíce 20 mincí a jackpot, který je možné vyhrát, může mít hodnotu až 4000 mincí. Automat si můžete zahrát zdarma i za peníze.

Automat Fruit Supreme 25 Lines Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 4 válcích s 25 výherními liniemi. Symboly s tou nejnižší hodnotou jsou X, švestky, pomeranče, citróny a třešně. Narazíte ale i na bary, šťastné červené sedmičky a zvonečky.

Herní symboly

V tomto výherním automatu nezískáte žádné spiny zdarma, ale i tak na vás čekají bonusy. Když se vám podaří zaplnit celý jeden válec stejným symbolem, tak aktivujete bonus. V tomto případě bude vaše odměna vynásobena 2x. Tato funkce je ale bohužel platná pouze pro symboly s nižší hodnotou výplat.

Průběh hry je naprosto identický, jako u klasických starých ovocných automatů. V případě, že získáte výherní kombinaci červených sedmiček, můžete se těšit na jackpot až ve výši 4000násobku vaší sázky. Hráči milující výherní automaty s hudebním doprovodem nebo propracovanější grafikou od tohoto automatu nemohou čekat příliš mnoho. Jedná se spíše o přímočarou retro automatovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti