Menu

Retromania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Retromania

Hrací Automat Retromania Online ZdarmaVýherní automat Retromania se rozkládá na 9 válcích se třemi řádky a 9 výherními liniemi a na svých válcích se snaží oživit šedesátá léta. Symboly tohoto výherního automatu jsou inspirované právě touto dávnou epochou a určitě vás velmi dobře pobaví. Automat by si měli rozhodně zahrát i ostřílení hráči.

Hrací Automat Retromania Online Zdarma

 

Automat hráčům umožňuje dostat se zpět v čase do doby, kdy byly nejběžnější rádia a vinylové desky. A celý tento automat je takovýchto prvků naplněn až po okraj. Symboly tohoto automatu zahrnují například film do foťáku, starobylé telefony a klasické nahrávky. Barevné schéma automatu také vychází z tehdy moderních barev. Těšit se můžete na nádhernou podívanou.

Herní funkce

Tento výherní automat zdarma má různé funkce. Třemi symboly hvězdy zobrazenými na válcích aktivujete deskovou hru. V té bude vaším úkolem snažit se spojovat různé symboly se symboly nabízenými na obrazovce. Automat obsahuje také mini výherní automat, který vám pomůže rychleji naplnit vaše kapsy.

Mezi další funkce automatu se nachází i hazardní hra, kterou aktivujete při získání výhry. Pokud se vám bude v hazardní hře dařit, můžete své výhry zdvojnásobit. I když tento výherní automat neobsahuje příliš mnoho funkcí, i tak vás perfektně pobaví a vtáhne do hraní. Automat je také výhodný díky svým nízkým sázkám. Je tedy vhodný naprosto pro všechny hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti