Menu

Gladiators Endorphina

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gladiators Endorphina

Hrací Automat Gladiators Endorphina Online ZdarmaVýherní automat The Gladiators se rozkládá na 5 válcích s 21 výherními liniemi. Gladiátory zná asi každý. Jednalo se o baviče publika a zápasníky v dobách Římského císařství. V tomto výherním automatu vám jeho tvůrci a výtvarníci ale nabízí poněkud odlišný pohled na gladiátory, Zkrátka nechtěli, aby se herní obrazovka jednoduše změnila v krvavé bitevní pole.

Hrací Automat Gladiators Endorphina Online Zdarma

 

Tento výherní automat je zacílen na hráče s vysokým herním rozpočtem, což znamená, že je více riskantní. Proto vám doporučujeme nejdříve si vyzkoušet demo verzi tohoto automatu. V automatu převládá barevné schéma podobné vodní hladině a vypadá to, že právě na nějaké vodní ploše se celá akce odehrává. V nastavení můžete upravit hodnotu vsazených mincí nebo i počet aktivních výherních linií.

Součástí hlavní hry je i nepovinná hazardní hra, ve které si mohou hráči vyzkoušet své štěstí. Jejich odměnou bude dvojnásobná hodnota aktuální výhry. Úkolem hazardní hry je z nabízených karet vybrat takovou, která bude mít vyšší hodnotu než karta dealera.

Bonusy a symboly

Tím nejhodnotnějším herním symbolem tohoto automatu je ryba. Za tři, čtyři nebo pět těchto symbolů vyhrajete 10, 20 nebo 50 spinů zdarma. Scatter symbolem je žralok. V průběhu spinů zdarma bude vybrán ten nejlepší gladiátor, díky kterému vám budou při spinech zdarma vyplaceny obrovské výhry.

V tomto výherním automatu je hned několik různých týmů, ale narazíte i na symboly gladiátorů. Gladiátor, který na válcích získá většinu hlasů, vyhrává.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti