Menu

Slotomoji

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Slotomoji

Výherní Automat Slotomoji Online ZdarmaSlotomoji je výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 10 fixními výherními liniemi. Tento výherní automat se od ostatních běžných výherních automatů, které jsou založeny na bozích a tradičních tématech, liší. Téma tohoto výherního automatu je velmi moderní, protože se jedná o smajlíky. Výherní automat Slotomoji je určen speciálně pro hráče milující vysoké riziko, protože zde na ně čekají výhry až v hodnotě 10 000 mincí na každé výherní linii. Při bonusové hře můžete uplatnit i nekonečného násobitele nebo dosáhnout na nadprůměrný jackpot.

Výherní Automat Slotomoji Online Zdarma

 

Na každou výherní linii je v tomto automatu možné si vsadit 10 mincí, které mohou mít hodnotu od 0,01 do 1. Díky takovému rozsahu sázek si automat mohou zahrát i méně zkušení hráči. A pro hráče, kteří chtějí zažít ještě více vzrušení, je připravena hazardní hra. Zde je vaším úkolem vybrat z nabízených karet takovou, aby byla vyšší než karta dealera. Dávejte si ale pozor, protože při hraní hazardní hry můžete také vaši dosavadní výhru ztratit.

Bonusy a symboly

Součástí tohoto výherního automatu je 10 symbolů smajlíků, které nahrazují běžné herní symboly. Výhry získáte za tvoření výherních kombinací, které musí být vytvořeny ve směru zleva doprava. Na každé výherní linii tak můžete dosáhnout až na 10 000 mincí. Minimální výhry, které vám vyplatí dva nejhodnotnější symboly, dosahují nádherných 1000 mincí.

Tím nejlepším symbolem tohoto automatu je expandující wild symbol. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a také aktivuje funkci re-spinů, a to i když se nachází pouze na jednom válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti