Menu

Halloween Emojis

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Halloween Emojis

Automat Halloween Emojis Online ZdarmaJe čas na trošku strašidelné zábavy, kterou vám poskytne tento Halloweenský výherní automat. Mimo toho si ale budete moci přijít na spoustu skvělých výher. Tento automat zdarma je zbrusu novou automatovou hrou, která hráčům nabídne mírně odlišnou zábavu. Herní obrazovka totiž představuje jakoby puzzle. Hraní se ale nebojte, protože vaší odměnou může být 10 000x hodnota vaší sázky. Ve hře se setkáte také s jackpotovými symboly i wild symboly. Navíc na vás čeká i speciální bonusové hry.

Automat Halloween Emojis Online Zdarma

 

Halloween patří mezi ty nejzábavnější svátky. Můžete se převléci za své oblíbené postavy a nasytit se dýňovou polévkou a sladkostmi. S tímto výherním automatem je nyní možné slavit Halloween po celý rok a pořádně se při tom bavit.

Téma tohoto výherního automatu je založeno také na emoji, které jsou zde ale sladěny s tématem. Tvůrcům tohoto výherního automatu se podařilo vytvořit strašidelnou hru, která obsahuje skvělé novinky.

Herní symboly

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu jsou spojeny s Halloweenem. Narazíte tak na mumii, Frankensteina, vydlabanou dýni a podivné čerty. Navíc je zde škaredá stará čarodějnice a zubatý Drákula. Všechny tyto symboly jsou dvojrozměrné a dodávají tomuto výhernímu automatu neformální téma.

Tento výherní automat by se v podstatě neměl nazývat výherním automatem. Nemá totiž klasické válce s výherními liniemi, ale hraje se na poli o velikosti 5×5, na kterém se spojují jednotlivé stejné symboly dohromady do shluků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti