Menu

Carats Whisper

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Carats Whisper

Automat Carats Whisper Online ZdarmaCarats Whisper je výherním automatem, který vytvořila společnost Casino Technology. Tento automat vám nabídne naprosto originální atmosféru, realistickou grafickou stránku a dostatečný počet výher, které vás jistě potěší. Celý automat vychází z klasických výherních automatů a mohou si ho tak zahrát i hráči, kteří s automaty doposud nemají žádné zkušenosti.

Automat Carats Whisper Online Zdarma

 

Tento výherní automat má realistickou grafickou stránku, která jistě přitáhne spoustu hráčů. To stejné platí i o použitých symbolech. Válce tohoto výherního automatu zabírají téměř celou herní obrazovku a zbylo už jen pouze trošku místa na ovládací panel. Veškeré symboly použité v tomto automatu vypadají velmi detailně a jsou velké. Narazíte na spoustu postav, které jsou oblečeny do viktoriánských šatů, a vypadá to, jako by se vám dívali přímo do očí. Na vrchní straně herní obrazovky můžete zahlédnout pohled na Londýn se svými hlavními monumenty a nezaměnitelným Big Benem.

Výherní automat Carats Whisper má nezaměnitelný styl, díky kterému je do jisté míry naprosto jedinečný.

Automat se rozkládá na 5 válcích se 40 výherními liniemi. Právě na vyznačených výherních liniích se musíte snažit seřadit stejné symboly a získat tak skvělé peněžní odměny. Hráči si zde mohou zvolit hodnotu vsazených mincí a také počet aktivních výherních linií.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují klasické symboly, ale také tematicky laděné symboly s postavami z viktoriánské éry. Jejich spojení na herní obrazovce je naprosto unikátní. Klasické symboly představují symboly karet s hodnotou od 10 až po eso. Dalšími symboly jsou starý muž, mladík, muž vypadající jako Hercules Poirot a nádherná žena. Diamant je wild symbolem tohoto výherního automatu a za tři nebo více diamantů vyhrajete spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti