Menu

Shake It

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Shake It

Výherní Automat Shake It Online ZdarmaVýherní automat Shake It! si můžete zahrát na všech platformách společnosti Fugaso. Tento online automat se zaměřuje na pozadí různých velikostí, tvarů a barev, která jsou připravena sebou pořádně zatřepat. Nenechte se ošálit prázdnými ulicemi a podívejte se pod ně, kde se nachází tento jedinečný underground klub. Pokud ale nemáte platné členství, tak vás dovnitř nepustí. Jedná se o místo, které je plné tanečnic oblečených do velmi prostého spodního prádla a rádi vám v něm zatančí.

Výherní Automat Shake It Online Zdarma

Tento výherní automat si můžete zahrát již s 10 centy. Jakmile automat spustíte, nejdříve se aktivuje úvodní video s hlavními prvky, které automat obsahuje. Užijte si ho, protože vás čeká tanečnice, která postupně odhazuje všechno oblečení, které na sobě má.

Automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi a vyhrát v něm můžete maximální částku v hodnotě 50 000 mincí.

Herní symboly

V tomto automatu na vás čeká hned několik dívek, které čekají u svých tyčí, aby zatancovali jenom vám. Na spodní straně válců vás budou pobízet další dívky ke zvýšení sázek a na horní straně válců je umístěno logo automatu, které se pyšní třpytivými barvami. Válce tohoto automatu jsou průsvitné a jednotlivé symboly nic neodděluje od sebe. Mezi symboly patří celkem sedm symbolů pozadí, které jsou v různých pózách, a každé z nich je jinak oblečeno.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti