Menu

Fruit Mania Wazdan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Mania Wazdan

Výherní Automat Fruit Mania Wazdan Online ZdarmaUž jste někdy hráli výherní automat, který má diamanty, loterii a ovoce a nabízí od každého něco? Jestli tomu tak není, tak se vám může zalíbit hraní na výherním automatu Fruit Mania od Wazdan. Tato hra vám dá příležitost obohatit váš život o trošku více zábavy. Tento výherní automat má neobyčejnou strukturu. Má devět válců, které zároveň fungují jako výherní linie. Dále má bonusové funkce, které mohou zvýšit vaše šance na výhru. Jedná se o loterijní bonus a diamantový bonus. Při hraní této hry máte za úkol sbírat tři a více stejných symbolů pomerančů, třešní, švestek, hvězd, zvonů, melounů, hnědých, stříbrných a zlatých nápisů Vegas a diamantů.

Výherní Automat Fruit Mania Wazdan Online Zdarma

 

Dále potřebujete alespoň dvě ikonky loterie. Pokud pro každou z nich sesbíráte devět diamantů, vyhrajete tu nejvyšší možnou cenu. Diamantový bonus má svoji vlastní tabulku a pokaždé, když získáte symbol diamantu na některém z válců, přenese se na příslušnou pozici do tabulky na vaší pravici. Jakmile sesbíráte všech devět diamantů, musíte si počkat na kolo, kdy si na válcích vytočíte alespoň tři diamanty.
To vám spustí devět volných kol. Navíc budou všechny dříve vytočené diamanty zablokovány. To stejné se stane i s nově vytočenými diamanty. Pro výhru si musíte během volné hry vytočit alespoň 4 diamanty. Loterijní bonus bude aktivován, pokud si na třech prostředních válcích vytočíte tři symboly loterie. Obdržíte tak tři loterijní lístky a můžete si vybrat jeden z nich a odhalit vaši odměnu.
Výherní automat online zdarma Fruit Mania má rozhodně co nabídnout. Od možnosti zablokování vybraných válců po bonusy, které vám poskytnou dodatečné možnosti k výhře obrovských částek. Není pochyb, že budete souhlasit s tím, že dvě zahrnuté bonusové funkce jsou dostatečně výjimečné a slibují tak odlišný herní zážitek. Pokud si chcete užívat bezproblémové hraní po dlouhé hodiny, neváhejte a roztočte válce tohoto výherního automatu online.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti