Menu

Cops and Robbers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Cops and Robbers

Výherní Automat Cops and Robbers Zdarma OnlineNázev tohoto výherního automatu je shodný s jiným, velmi starým výherním automatem (s opravdovými točícími válci), na kterém si bylo před mnoha lety možné zahrát v anglických hospodách. Tato verze od společnosti Play’N’Go je naprosto odlišná, ale rozhodně si ji také užijete. Scéna je zasazena někde do USA a použité symboly zobrazují běžné předměty jak policajtů, tak lupičů jako například diamanty, pouta a vězeňské mříže. Jedná se o jednoduchou hru s devíti výherními liniemi. Při hraní možná budete chtít hru zařadit do kategorie těch ne úplně špatných, ale ničím nezajímavých automatových her. Ale až do chvíle, než narazíte na bonusovou hru, která hru rozhodně oživí.

Výherní Automat Cops and Robbers Zdarma Online

 

Po vizuální stránce vypadá hra poněkud retro. Nastavení výherních linií a poněkud hranatá grafika připomínají spíše automaty z devadesátých let nebo z počátku tisíciletí než hru z dnešní doby. Hra obsahuje nějaké animace, ale ty jsou spíše základní. Například se objeví ruka a odnese diamanty. Hudba je o něco lepší s občasnými komediálními prvky. Třeba při výherní kombinaci ze tří symbolů oken vězeňských cel se ozve „ha, ha, haaa,“ jako když se zmaří záměr komiksovému padouchu. Tento výherní automat máte u nás samozřejmě možnost zahrát bez registrace a omezení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti