Menu

Crazy Cows

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crazy Cows

Hrací Automat Crazy Cows Online ZdarmaKdyž má hrací automat už v samotném názvu to, že je šílený, jsem k tomu vždy spíše skeptický. Bude se o zábavu snažit až příliš? Bude opakovat samé staré vtipy? Toto se naštěstí hracímu automatu zdarma Crazy Cows od Play’N’Go daří velmi dobře překonat. Je odlehčený, vtipný a vytvořený opravdovými odborníky. Pokud se chcete pobavit, naleznete zde pár krav skokanek do vody a extrémně marnivého býka, kteří vás spolehlivě pobaví.
Hudba ve stylu Bluegrass do tohoto prostřední naprosto skvěle zapadá a celková ujetost hry byla vylepšena tím, že hudba občas z ničeho nic zrychlí nebo zpomalí. Při expandování býka jako wild symbolu se ozve zase pár nižších soulových tónů.

Hrací Automat Crazy Cows Online Zdarma

 

Grafická stránka hry je srandovní, ve stylu kreslených postaviček se symboly krav, písmen slova crazy a okloboukovaného psa. A expandující wild symbol býka je proveden také velmi dobře. Na pozici prostředního válce při expandování na všechny řady předvádí své svaly.
Hra obsahuje dvě speciální funkce. První z nich je 5 volných zatočení, které vám nabídne expandující býk. Druhou z nich je samostatná bonusová hra, ve které krávy v soutěži skoků do vody určí, kolik zatočení obdržíte pro další hru. Podle mé zkušenosti získáte mnoho drobných výher, abyste se udrželi ve hře při čekání na spuštění nějakého bonusu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti