Menu

Enchanted Prince

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Enchanted Prince

Hrací Automat Enchanted Prince Online ZdarmaVýherní automat Enchanted Prince je novou automatovou hrou se starým tématem. Jedná se o interaktivní video automat, který byl důkladně prozkoušen a otestován a obsahuje skvěle zpracované staré téma v moderním formátu.

Hrací Automat Enchanted Prince Online Zdarma

 

Jak jistě čekáte, tento výherní automat se zabývá konceptem, který je starší než samotný lidský život. Klíčovým tématem je prince, který je inspirací celého pozadí automatu. Tento výherní automat má celkem 5 válců, které jsou ozdobeny souborem královských předmětů a emblémů, které zahrnují například rubíny ve tvaru srdce, lekníny, princezny, leknínové listy a hrady. Mimo to na vás čekají i klasické symboly karet s hodnotou od 9 až po eso. Všechny symboly jsou navrženy opravdu krásně a dýchnou na vás pocitem královské majestátnosti.

Všech pět válců tohoto výherního automatu je protkáno 25 výherními liniemi. Tím nejhodnotnějším symbolem, který zde naleznete, je překrásná princezna. Ta vám za vytvoření výherní kombinace z 5 symbolů vyplatí celkem 2400 mincí. Druhým nejhodnotnějším symbolem je hrad, který za stejně dlouhou výherní kombinaci vyplatí 1800 mincí. V tomto výherním automatu si můžete nastavit počet vsazených mincí od 1 do 20 na každou výherní linii a na každé zatočení. Pokud jde o samotné výherní linie, tak je možné hrát až s 25 výherními liniemi. Pokud si ale chcete užít pouze sledování točících se válců, tak využijte automatický režim hraní a válce se budou točit za vás. Celkem tak můžete odehrát 10, 20, 50 nebo 100 her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti