Menu

Great Empire

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Great Empire

Automat Great Empire Online ZdarmaGreat Empire je výherní automat zdarma, který vytvořila společnost EGT a jeho tématem je starověká Čínská říše. Vládcem této říše byla po dlouhých 276 let dynastie Ming. Při hraní tohoto výherního automatu budete mít pocit, jako byste tvořili součást této říše a můžete se těšit nádherným pozadím zobrazujícím bohatou zelenou zahradu. V tomto automatu narazíte i na velkou spoustu pand a dalších zvířat.

Automat Great Empire Online Zdarma

Tento výherní automat má spoustu funkcí a obsahuje spoustu různých symbolů. Jedním z nich je wild symbol, který má formu symbolu jing a jang. Dodatečné spiny můžete získat na prvním, třetím a pátém válci. K dispozici máte záhadný jackpot, který skrývá opravdu velký počet bodů a mincí. Mimo to máte možnost vaše výhry vylepšit pomocí hazardní funkce, ve které budou vaše šance na zdvojnásobení vašich výher 50/50. Výplaty tohoto automatu jsou opravdu dobré. Když se to vše shrne, tak se jedná o strhující výherní automat, který vás přitáhne na opravdu dlouhou dobu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti