Menu

Lucky Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Hot

Hrací Automat Lucky Hot Online ZdarmaLucky Hot je výherním automatem zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti EGT. Jednoduše řečeno se jedná o klasickou záležitost. Tento výherní automat vám nabídne 3 válce, stejně jako ty úplně první výherní automaty v kasinech. A právě proto, aby byl tento výherní automat opravdu jednoduchý a klasický, tak jej jeho tvůrci ušetřili všech těch nových a moderních funkcí. Takže zde nečekejte žádné spiny zdarma ani wild symboly. Dokonce zde není ani scatter symbol. Tento výherní automat je proto zajímavý hlavně pro milovníky retro automatů. Můžete se zde soustředit jen a jen na vaše výhry, bez žádného zbytečného rozptýlení.

Hrací Automat Lucky Hot Online Zdarma

Jackpot má v tomto výherním automatu hodnotu 15 000 kreditů a k dispozici jsou zde také násobitelé 2x, takže i bez všech těch speciálních funkcí získáte při každé vaší výhře pořádnou dávku peněz. A pokud vás ani toto nedokáže o kvalitách tohoto automatu přesvědčit, tak vím, co vás rozhodně přesvědčí. Tento výherní automat nemá absolutně žádné zvukové efekty. Ano, pokud vám zvuky u výherních automatů vadí, tak s tímto automatem nebudete mít žádný problém. Automat můžete jednoduše spustit i na vašem pracovním počítači a hrát až do chvíle, než kolem vás půjde váš šéf. Z vašeho počítače nezazní jediný zvuk a vy u toho budete nádherně vyhrávat. Jak už asi víte, tak tyto výherní automaty ve starém stylu jsou poměrně vzácné, ale vyplácí nádherně. A přesně to na vás v tomto výherním automatu čeká.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti