Menu

Persian Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Persian Fortune

Persian Fortune Automat Online ZdarmaHraní výherního automatu Persian Fortune zdarma je jako žít v opravdové pohádce. Tento výherní automat zdarma je totiž celý inspirovaný perskou mytologií, ale navíc se může pyšnit velmi kvalitním zpracováním, které ve vás vyvolá pocit, jako byste se nacházeli v kouzelné a pohádkové Persii. Na druhou stranu je tento nádherný výherní automat zdarma naplněn napínavými funkcemi, jako jsou posuvné válce, kaskádovité válce, mega symboly, wild symboly a bonusové hry. Tyto skvělé funkce vás jednak skvěle pobaví a za druhé vám nabídnou extrémně vysoké výhry, které dosahují až 888násobku vaší sázky. Tento výherní automat tak dokáže splnit i ta vaše nejtajnější přání. Animace, grafická stránka i další herní prvky jsou naprosto výjimečné. Vše je při tom skvěle propojeno s tématem automatu, což dodává jeho celkovému kouzlu.

Persian Fortune Automat Online Zdarma

 

Celá tato automatová hra je plná kouzelných a tajemných předmětů. Ty jsou zde zobrazeny jako symboly se zvláštními vlastnostmi. Ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma obsahuje tento automat mnohem vyšší počet násobitelů výher. Abyste se se všemi násobiteli a dalšími bonusovými prvky seznámili, doporučuji vám podívat se nejdříve na tabulku výplat. V tomto výherním automatu se nemusíte řídit žádnými složitými pravidly, takže si ho mohou naplno užít i naprostí nováčci. Základní formát automatu obsahuje 5 válců a 20 fixních výherních linií. Rozsah sázek se může pohybovat os 0,2 do 500 dolarů na jedno zatočení a k nastavení sázek slouží jednoduchá tlačítka + a -, která jsou umístěna v pravém dolním rohu hrací obrazovky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti