Menu

God Of Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

God Of Fortune

Automat God Of Fortune Online ZdarmaVýherní automat God of Fortune je nádhernou automatovou hrou, která je výrazně propojena se starodávnými symboly štěstí. Mimo symbolů štěstí na vás ale v tomto výherním automatu čeká i rozmarné božstvo, které řídí veškeré příděly štěstí pro všechny hráče. Téma tohoto výherního automatu je inspirováno čínskou kulturou, proto očekávejte veškeré symboly i doprovodnou hudbu v asijském stylu. Celý tento výherní automat zdarma na vás bude působit na jednu stranu velmi uklidňujícím dojmem, ale na druhou stranu může působit i naprosto velkolepě.

Automat God Of Fortune Online Zdarma

 

V celém tomto výherním automatu převažují barvy, které Čínu naprosto skvěle identifikují. Těmito barvami je červená a zlatá. Mezi symboly pak naleznete dračí svitek, ohňostroje, tradiční lampióny, zlaté klobouky a vějíře s vyobrazeným bohem štěstí.

Jak vyhrát

V tomto výherním automatu získáte tu nejvyšší nabízenou výhru v hodnotě 1000 mincí za spojení tří symbolů boha štěstí. Spojit ale nemusíte pouze tři symboly, ale můžete jimi pokrýt klidně i celé herní pole. Dalším důležitým symbolem je šťastná mince, která vám na válcích přinese výhry už za zobrazení jednoho jediného symbolu. Platí ale, že čím více mincí zobrazíte, tím vyšší bude i vaše odměna.

Výherní automat God of Fortune má celkem 3 válce a 8 výherních linií. Na každou výherní linii můžete vsadit pouze jednu minci. Výše mincí je tak fixní a změnit ji nelze. Nastavit je možné pouze jejich hodnotu, která se může pohybovat od 0,15 až do 150.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti