Menu

Lady of Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lady of Fortune

Hrací Automat Lady of Fortune Online ZdarmaNad tímto výherním automatem jsem se opravdu musel zamyslet. Jeho název odkazuje na věštkyni a většina symbolů naznačuje štěstí. Záhadou pro mě je přítomnost symbolu berušky. Označuje snad další šťastný symbol? Jedná se ale o pěkně vypracovanou hru bez přílišného množství funkcí, které by vás mohly při hře vyrušovat. Je zde uplatněn ojedinělý systém, kde výherní kombinace nemusejí začínat hned na prvním válci. Můžete tak získat kombinaci 4 symbolů začínající na druhém válci nebo tří symbolů začínající na třetím válci. Přítomen je také wild symbol fungující jako násobitel, který čas od času dokáže vás rozpočet pořádně nakopnout.

Hrací Automat Lady of Fortune Online Zdarma

 

I když tato hra vypadá velmi upraveně a profesionálně, nenajdete zde nic, co by vás opravdu ohromilo. Válce jsou zasazeny na průsvitné pozadí a obsahují světlé stínování. Jsou zde také animace, například hvězdy stoupající ze samotné věštkyně při jejím přistání na válcích a světelné efekty poskakující po kostce, když je součástí výherní kombinace. Symboly zahrnují čtyřlístek, padající hvězdy, šťastnou podkovu a králičí tlapku. Po hudební stránce jsou znějící zvuky spíše mystické. Skoro jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout, jestli se jedná o věštecký výherní automat nebo o výherní automat přinášející štěstí, a tak se snažili vyhovět oběma verzím.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti