Menu

Royal Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Royal Gems

Hrací Automat Royal Gems Online ZdarmaRoyal Gems je vlastně pětiválcovým výherním automatem zdarma s 10 výherními liniemi. Tento výherní automat vytvořila dobře známá vývojářská společnost GameArt a poskytne vám opravdu notnou dávku zábavy. Mimo to nám tento úžasný výherní automat zdarma také může splnit naše sny, a to pomocí jeho neuvěřitelných výplat. Před vámi se objeví hned několik nádherných drahokamů a dalších symbolů. Drahokamy ale nejsou tím jediným, co na vás v tomto výherním automatu online zdarma čeká. Jsou zde také sedmičky, hvězdy, koruny a prsteny. Koruny a prsteny jsou posázeny překrásnými diamanty. Za všechny tyto symboly můžete vyhrát spoustu výher, ale tu nejvyšší výhru skrývá symbol koruny, který vám vyplatí až 2500 mincí při hře s maximální sázkou.

Hrací Automat Royal Gems Online Zdarma

 

Mezi touto a další výhrou je masivní rozdíl. Druhá nejvyšší výhra má hodnotu 250 mincí, ale tuto výhru obdržíte hned od čtyř různých symbolů. Tím nejmocnějším symbolem tohoto výherního automatu zdarma je definitivně symbol hvězdy, jedná se totiž o scatter symbol. Grafická stránka automatu je jednoduše úžasná. Má nádech klasického automatu, ale má také nádherně barevné pozadí. Symboly diamantů patří mezi ty nejkrásnější a po mnoha stránkách vytváří pocit, že jsou to opravdu reálné diamanty. V tomto skvělém výherním automatu zdarma máte hned několik možností sázek. Začít můžete se sázkou 0,01 na každou výherní linii a vsadit si můžete až 0,5 mince na každou výherní linii, a to je super zpráva pro všechny drobné sázkaře. Když navíc vezmete v potaz hlavní výhru v hodnotě 2500 dolarů, tak tento výherní automat zdarma rozhodně stojí za to.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti