Menu

Stunning Hot 20 Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stunning Hot 20 Deluxe

Hrací Automat Stunning Hot 20 Deluxe Online ZdarmaDefinitivně se jedná o úchvatný výherní automat nabízející pořádnou dávku zábavy. Tento výherní automat vytvořila vývojářská společnost BF Games. Automat má celkem 5 válců, 3 řádky a 20 výherních linií. Tím nejlepším na tomto automatu jsou ale jeho velmi časté výhry. Téměř každé zatočení končí nějakou výhrou. Je pravdou, že tento výherní automat neobsahuje příliš mnoho bonusových funkcí, na druhou stranu ale vaše kapsy naplní výhrami spíše než jakýkoli jiný výherní automat na trhu. Navíc se jedná o jeden z těch nejjednodušších výherních automatů zdarma. Vše, včetně samotných symbolů, je velmi jednoduché. Hra je barevná, ale neobsahuje žádné příliš komplikované grafické prvky ani animace.

Hrací Automat Stunning Hot 20 Deluxe Online Zdarma

 

Proto je tento výherní automat zdarma vhodný především pro hráče, kteří mají v oblibě čistou herní zábavu. Mimo nich si ale tento výherní automat skvěle užijí i naprostí nováčci v herním průmyslu. Riziko, které musíte v tomto výherním automatu podstoupit, je minimální. Nemusíte mít na účtu ani nijak závratnou částku. Na úvodní sázku potřebujete pouze 0,05 mince. Minimální sázka ale nenabízí příliš vysoké výhry. Ta nejvyšší výhra, kterou s touto sázkou můžete získat, má hodnotu 50 mincí. Pokud jste ale začínajícím hráčem nebo nemáte rádi velké riziko, je tato sázka pro vás ideální. Sázku si jinak můžete nastavit mezi 0,05 a 50 mincemi. Pro stanovení sázky musíte udělat pouze dva kroky. Prvním z nich je nastavení hodnoty vsazených mincí na jednu výherní linii od 0,01 do 2,5. Druhým krokem je pak nastavení počtu výherních linií od 5 do 20.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti