Menu

Stunning 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stunning 27

Automat Stunning 27 Online ZdarmaJedná se o další úchvatný výherní automat zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti BF Games. Stunning 27 je velmi jednoduchý tříválcový výherní automat se třemi řádky a 27 fixními výherními liniemi. Jeho design nedosahuje až tak vysoké kvality, zvláště mluvíme-li o grafické stránce a animacích. Na druhou stranu jsou tu ale výplaty, které nemají naprosto žádnou chybu. A právě tento faktor je mnohem důležitější a řadí tak tento automat mezi jeden z těch nejoblíbenějších automatů na mém seznamu. Jednotlivé symboly jsou velmi klasické. Jsou zde sedmičky, zvony, hvězdy, koruny a třešně a každý z těchto symbolů vám dokáže vyplatit hned několik výher. Sedmička je tím nejlepším a neštědřejším symbolem ze všech.

Automat Stunning 27 Online Zdarma

 

Tento jediný symbol vám vyplatí až 7000 mincí, pokud tedy hrajete s maximální sázkou. Maximálně si můžete vsadit 50 mincí, takže výhra 7000 mincí je oproti tak malé sázce opravdu vysoká. Všechny výherní kombinace se vytváří ve směru zleva doprava. Pokud je na jedné výherní linii více výherních kombinací, bude vám vyplacena pouze ta nejvyšší částka. Tento velmi jednoduchý výherní automat zdarma je ideálním automatem pro hráče, kteří s výherními automaty právě začínají. Tento hrací automat mohou jednoduše využít na trénování a s minimálním rizikem zde mohou vyhrát dostatek peněz. Samotná hra je velmi jednoduchá. Vaším úkolem je pouze nastavit výši vaší sázky a stisknout tlačítko BF. Toto tlačítko slouží jako tlačítko start pro všechny výherní automaty od společnosti BF, můžete nicméně využít i režim automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti