Menu

New Tales of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

New Tales of Egypt

Hrací Automat New Tales of Egypt Online ZdarmaVýherní automat New Tales of Egypt je automatovou hrou, která byla inspirována Egyptskou kulturou a výtvarným uměním. Vizuální stránka automatu je skvělá, animace jsou plynulé a automat působí celkově velmi moderním dojmem.

Hrací Automat New Tales of Egypt Online Zdarma

Tento hrací automat na vás dýchne záhadnou a svěcenou atmosférou, kterou můžete zažít pouze v egyptských chrámech. Točící se válce jsou ozdobeny jedinečnými sochami bohů, kteří jsou zahaleni od hlavy až k patě. Válce automatu jsou umístěny na modré pozadí a vzájemně jsou od sebe odděleny dekoračními prvky. Co se týče vizuálních efektů, tak je hra naprosto úžasná a elegantní. A pokud chcete ještě více zvýšit nastolenou tajemnost, pak si ke hraní pusťte hudbu automatu, která vás bude celou dobu doprovázet. Tento výherní automat obsahuje celkem 20 výherních linií, které jsou umístěny na 5 válcích se třemi řádky. Výherní linie jsou fixní a znamená to, že jejich počet nebude možné změnit. Nastavit ale můžete hodnotu vsazené částky na jednu linii i hodnotu vsazených mincí.

Herní symboly

Pět hracích symbolů představují karetní symboly. V nabídce je 10, kluk, královna, král a eso. Tyto symboly vám ale nicméně přinesou pouze nižší výhry. Speciálními symboly tohoto automatu jsou egyptská žena, bůh Anubis, kočka a oko boha Hora. Tato čtveřice symbolů vám může vyplatit peněžní výhry mnohem vyšší, takže se na ně pořádně soustřeďte, abyste náhodou nic nepromeškali. Po získání jakékoli výhry mají hráči možnost zdvojnásobit vyhranou částku pomocí hazardní hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti