Menu

The Codfather

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Codfather

Výherní Automat The Codfather Online Zdarma

The Codfather je video výherní automat, za který musíme poděkovat společnosti NextGen. Tento pětiválcový výherní automat má k dispozici 25 výherních linií. Zábavu po dlouhé hodiny vám zde zaručí množství symbolů inspirovaných podvodním světem. A ti z vás, kteří nejsou úplní fanoušci podvodního světa, se jimi stanou již po několika zatočeních, hlavně díky úžasné grafice, barvám a kouzelné hudbě.

Výherní Automat The Codfather Online Zdarma

 

Wild symbolem je takzvaný Codfather, který nahrazuje všechny ostatní symboly, až na scatter symbol. Objevuje se na válcích 2, 3 nebo 4 a zdvojnásobuje všechny výhra, které vám pomůže vytvořit. Scatter symbolem je logo hry, které vaše výhry opravdu vystřelí do závratných výšin. Dva tyto symboly vám přinesou dvojnásobek vaší sázky, tři ji zpětinásobí, za čtyři získáte patnáctinásobek a za pět rovný stonásobek.
Tři a více scatter symbolů vám také zaručí 10 nebo i víc volných kol, během nich budou všechny vaše výhry ztrojnásobeny. Tato funkce může být spuštěna opětovně. Tento výherní automat online zdarma má také v nabídce bonus s názvem Big Boss Bonus, kterého dosáhnete, když se Codfather objeví zároveň na válcích 2, 3 a 4. Potom si budete muset jednoho z nich vybrat a ten vám dá spoustu, spoustu mincí jako odměnu.
S každou výhrou si můžete zahrát hazardní hru, a pokud se vám podaří uhádnout správnou barvu, získáte její dvojnásobek. Když uhádněte správnou karetní barvu, tak získáte dokonce čtyřnásobek.

Vše co musíte udělat před tím, než se potopíte a začnete lovit, je nastavit si vaši sázku. Můžete si vybrat od 1 do 25 výherních linií a sázka na každou z nich se může pohybovat od 0,01 do 2,00. Pro ty, kdo se neradi zdržují, jsou zde hned dva pomocníci. Tlačítko maxBet, které nastaví vaši sázku na maximum pomocí pouhého jednoho kliknutí a tlačítko autoplay, které je zde pro všechny hráče, kteří své sázky nemění a nechtějí se zdržovat neustálým klikáním na tlačítko spin. Tak se pohodlně usaďte a chyťte si na vaši udici tohoto tresčího kmotra!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti