Menu

Happy Birthday Eyecon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Happy Birthday Eyecon

Hrací Automat Happy Birthday Eyecon Online ZdarmaJe na čase vaše narozeniny oslavit stylově a právě tento výherní automat to u vás doma pořádně roztočí. Výherní automat Happy Birthdays obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Při tom vám nabídne skvělé šance na získání výher při každém roztočení válců. S tímto výherním automatem máte možnost vyhrát 9500x hodnotu vaší sázky, což pro vás může být tou pravou třešničkou na narozeninovém dortu.

Hrací Automat Happy Birthday Eyecon Online Zdarma

Pokud máte rádi bujaré oslavy, tak je tento výherní automat zdarma určen právě vám. Tato hra uspořádá u vás doma skvělou oslavu ve velkolepém stylu a pozve na ni všechny hráče, které naučí ty správné zásady pořádání oslav. V tomto výherním automatu očekávejte spoustu balónků, kytice, párty kloboučky, dárky, muffiny a transparenty. To všechno jsou ty pravé ingredience pro tu nejlepší oslavu všech dob. A aby bylo pro hráče jednodušší splynout s davem, tak je k dostání i dostatečné množství šampaňského.

Hráči nemusí v tomto výherním automatu na žádné výhry čekat příliš dlouho. Jedná se o výherní automat s nízkým rozptylem, což znamená, že výplaty jsou zde opravdu časté. Jackpot automatu má hodnotu 9500x a získáte ho za symboly transparentů. Hodnota sázek je ale více limitovaná a mohou se pohybovat pouze od 0,01 do 0,50 kreditů. Mezi další výherní symboly tohoto automatu patří například plyšový hroch nebo panda. Za pětici takových symbolů získáte desetinásobek vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti