Menu

8 Lucky Charms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

8 Lucky Charms

8 Lucky Charms Automat Online Zdarma8 Lucky Charms je výherním automatem, jehož téma bylo inspirováno fascinujícím a tajemným životem atických Číňanů. Tento výherní automat je tak stoprocentně věnován čínské kultuře, což potvrzuje i celá řada použitých symbolů. Grafická stránka je efektivní a jednoduchá a skvěle tak doplňuje snadný nádech celé této hry.

8 Lucky Charms Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se nesnaží vytvořit detailní a komplexní prostředí, které by vám zabíralo drahocenný čas k jeho pochopení. Pozadí automatu obsahuje odstíny červené barvy, která je v čínské kultuře považována za barvu prosperity. Na válcích nicméně můžete obdivovat propracované černé ornamenty, které celému automatu dodávají tajemný nádech.

Doprovodná hudba tohoto výherního automatu představuje ukázku z tradičního čínského folkloru. Jedná se o mírnou a klidnou melodii, která hráčům umožní uvolnit se, relaxovat a soustředit se pouze na hraní. Mezi jednotlivé herní symboly patří symboly hracích karet od esa až po kluka. Tyto symboly jsou ale upraveny čínskou kaligrafií. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří císař, císařovna, želva a zlatá mince. Tyto symboly možná nenajdete tak často, ale rozhodně vám přinesou mnohem vyšší výhry. Wild symbolem tohoto automatu je tygr a scatter symbol má podobu šťastné kočky.

Funkce automatu

Tento výherní automat nabízí hned 50 výherních linií, které jsou na pěti válcích rozprostřeny fixně. Jejich vysoký počet vám umožní vytvořit mnohem více výherních kombinací. Počet aktivních výherních linií není možný změnit, ale nastavit můžete alespoň hodnotu sázky na každou linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti