Menu

Heist

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Heist

Výherní Automat Heist Zdarma OnlineHeist je pětiválcový video automat s 30 výherními liniemi od společnosti Betsoft. Tento akční 3D automat je klasickým příběhem o světově proslulém lupiči a zarputilém detektivu. Naleznete zde spoustu napínavých prvků, wild válec, scatter symboly, spiny zdarma, násobitele a bonusové hry.

Výherní Automat Heist Zdarma Online

 

V současné době ještě není tento automat dostupný na mobilní platformě společnosti Betsoft, ale je jen otázkou času, kdy se tento elegantní a napínavý video automat objeví na vašich telefonech. V tuto chvíli je alespoň kompatibilní s operačními systémy Mac, Windows a Linux. Navíc je dostupný přímo ve vašich prohlížečích, takže není potřeba nic stahovat. Tento výherní automat nabízí hodnoty mincí od 0,02 do 0,50. Na každou výherní linii můžete vsadit až 5 mincí. Maximální možná sázka tak čítá 150 mincí a maximální výplata při této sázce činí 2500 mincí.

Výherní automat Heist je stejně kvalitní a akční jako všechny ostatní výherní automaty společnosti Betsoft Gaming a nebo ještě o trošku více. Automat nabízí nejmodernější elegantní grafickou stránku, zvukové efekty a zábavnou doprovodnou hudbu. Podle vašich vlastních preferencí si můžete automat opravit pomocí dostupných ovládacích tlačítek. Stejně jako ostatní hry této společnosti, je i tato hra velmi interaktivní, jednoduchá a uživatelsky přátelská. Když k tomu přičtete nabízené obrovské výplaty, tak se jedná o výherní automat, který prostě musíte vyzkoušet.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti