Menu

Navy Girl

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Not available

Game Details

Navy Girl

Hrací Automat Navy Girl Online ZdarmaVýherní automat Navy Girl je video automatem, který hráče přenese zpět do šedesátých let minulého století. Automat pojednává o Americké námořní lodi, která byla nalezena uprostřed oceánu. A protože se celý tento výherní automat věnuje tématu námořnictví, zasadila ho společnost Casino Technology také doprostřed oceánu. Na pozadí tak uvidíte oceán a modrou oblohu s několika bílými obláčky na obzoru.

Hrací Automat Navy Girl Online Zdarma

 

Doprovodná hudba tohoto automatu se podobá rock and rollu, který vám také jistě bude připomínat šedesátá léta. Jedná se o skvělý detail, který tomuto automatu do jisté míry propůjčil originalitu.

Nastavení tohoto výherního automatu nepředstavuje pro hráče žádný problém, protože vše je velmi jednoduché. I rozložení tohoto automatu tomu odpovídá. Automat obsahuje 5 válců s 10 výherními liniemi. Jakmile se rozhodnete, s jak vysokou sázkou chcete hrát, můžete si také změnit počet aktivních výherních linií a pak již roztočíte válce a budete sledovat vaše výhry. Automat také nabízí nepovinnou hazardní hru, ve které se můžete pokusit zvýšit své výhry. Uhodnutím správné barvy skryté karty můžete hodnotu své výhry zdvojnásobit a uhodnutím správného karetního druhu můžete hodnotu své výhry vynásobit 4x. Hazardní hru můžete opakovat i několikrát po sobě, dokud se nerozhodnete vybrat své peníze nebo dokud vaši výhru neztratíte.

Herní symboly

Tento výherní automat se skládá z klasických karetních symbolů, které začínají od 9 až po eso. Karetní symboly mají barevná písmena, ale jinak vypadají velmi běžně. Vyšší výhry získáte za tematické symboly, které jsou zastoupeny posádkou lodi. Jsou zde přítomni dva námořníci a námořnice v uniformách. Wild symbolem je kapitán a chybět zde nebude ani scatter symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti