Menu

Jr. Jungle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jr. Jungle

Jr. Jungle Automat Online ZdarmaTato džungle je opravdu obrovská a připadat vám to tak bude ještě víc, pokud jste malinkatými opičkami, žabkami, tukany nebo krokodýli. Celý tento výherní automat je ultra roztomilý a všechna zmíněná zvířata mají obrovské kulaté oči a výraz ve tváři, kterému neodolá nikdo. Pokud jste tedy fanoušky zvířat nebo alespoň Knihy džunglí, pak je tento hrací automat určen právě vám. Pozadí tohoto výherního automatu zobrazuje opravdovou džungli s mnoha listy, liánami a kořeny. Celou tuto scenérii překrývají zvířata, která se zde nachází jako symboly. Výherní automat se pak rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 30 výherními liniemi.

Jr. Jungle Automat Online Zdarma

Při hraní je k dispozici násobitel výher, který postupně roste. Můžete tak využít násobitele od 1x až do 5x. Průběh hraní na tomto výherním automatu je poněkud odlišný od automatů tradičních. Jednotlivé válce se totiž netočí, ale symboly padají na své místo po jednom z vrchu. Celý tento proces je navíc proveden k naprosté dokonalosti. Po každé výhře budou jednotlivé symboly z výherní kombinace odstraněny a celé herní pole se posune dolů. Se shora pak bude doplněno symboly novými. S každou novou výhrou tak máte vyšší šance na získání dalších výher.

Herní symboly

Tím nejméně hodnotným symbolem tohoto výherního automatu je maličká stromová žabka. Za pět těchto symbolů získáte 50 mincí. Za stejný počet symbolů malé opičky získáte 75 mincí a stejnou výhru vám vyplatí i tukan. Mladý papoušek bude mít nejvyšší hodnotu 200 mincí, mládě pantera vám nejvíce vyplatí 500 mincí a krokodýl vám vyplatí dvojnásobek toho, rovných 1000 mincí. Nejvyšší hodnotu má tygřík, který vám vyplatí 2500 mincí. Chybět nebudou samozřejmě ani wild a scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti