Menu

Wonders of the AW

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wonders of the AW

Výherní Automat Wonders of the AW Online ZdarmaDoba starověku stále skrývá spoustu záhad. Někteří lidé si myslí, že v té době se na Zemi vyskytovali mimozemšťané a jiní si myslí, že obyvatelé starověku byli bohové, kteří dnes vládnou světu. Na tom ale teď nezáleží, protože důležité je, že existují i poznatky o skrytých pokladech a darech od bohů, které naleznete snad ve všech kulturách. Nechcete si vyzkoušet, zda máte dostatek štěstí, abyste některý z těchto pokladů dokázali získat? Zahrajte si tento výherní automat a zjistěte, s jakými starodávnými symboly se zde setkáte. Pokud z nich v tomto výherním automatu zdarma vytvoříte alespoň trojice, tak na vás čekají obrovské výhry.

Výherní Automat Wonders of the AW Online Zdarma

 

Doprovodná hudba tohoto výherního automatu zdarma vás přenese do dávných dob a tuto zkušenost si rozhodně užijete. Při hraní se můžete dostat do bonusového kola zvaného Kolosální bonus. V tomto kole bude vaším úkolem vybrat tři lodě a odkrýt tak vaši výhru. Jaká loď skrývá to největší bohatství, to samozřejmě nevíte. Tímto způsobem můžete v tomto automatu odhalit ukrytý poklad. K dispozici budete mít 156 výherních linií a platí, že čím více v této hře vsadíte, tím více můžete vyhrát. A automat je to opravdu štědrý. Při sázení tak můžete být naprosto v klidu, protože máte vysoké výhry téměř zaručeny. Během prvních pár minut budete zahrnuti výhrami a udržet si je budete moci vsazením těch nejvyšších částek. Jednotlivé symboly se na válcích budou střídat plynule a pravidelně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti