Menu

Casanovas Romance

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Casanovas Romance

Casanovas Romance Automat Online ZdarmaVýherní automat Casanova’s Romance vás přenese až do dalekých Benátek, města, které je známé pro svoji romantiku, a ve kterém můžete narazit na ušlechtilé ženy. Jedná se o splněný sen každého muže s bonusem v podobě obrovských výher.

Casanovas Romance Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 nastavitelnými výherními liniemi. Zahrát si můžete s nižšími sázkami v hodnotě 0,20 mincí na každé zatočení, ale pokud cítíte, že budete mít štěstí, můžete si vsadit až 40,00 mincí na každé zatočení. Grafická stránka automatu je v HD kvalitě, proto pro vás sledování tohoto známého svůdníka, tajného agenta, hazardního hráče, filosofa, diplomata, alchymistu, básníka a spisovatele v jednom bude velmi snadné.

Výrazným znakem tohoto výherního automatu je skvělý design. Celý automat je situován do Benátek v období slavných karnevalů, kdy muži i ženy nosí velmi realistické masky a mohou se tak pohybovat, aniž by někdo rozeznal jejich identitu. Na pozadí automatu zahlédnete tmavou siluetu nočního městečka s živě poskakujícími světélky pouličních lamp a nádherně nazdobeným břehem kanálů.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují modré masky, zelené masky, ženy s modrými maskami, Casanovu, rubínové prsteny, smaragdové prsteny, zamaskovaného Casanovu, barevné vějíře a růže. Herní obrazovka má celkem pět ovládacích tlačítek, kterými si můžete nastavit počet aktivních výherních linií, úroveň sázek, maximální sázku nebo aktivovat automatickou hru. Samozřejmě nechybí ani tlačítko pro roztočení válců. Aktuální hodnotu sázek i výher se dozvíte pod válci. Po jejich levé straně je umístěno veškeré nastavení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti