Menu

Fantasy Park

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fantasy Park

Výherní Automat Fantasy Park Online ZdarmaVýherní automat Fantasy Park ve vás vyvolá vzpomínky na dětství. Většina dětí si živě pamatuje chvíle strávené na karnevalových oslavách, v zábavních parcích nebo na místní pouti.

Výherní Automat Fantasy Park Online Zdarma

 

Výherní automat Fantasy Park naleznete na platformách BGaming a můžete se jeho pomocí nechat zanést na horské dráhy, ruská kola nebo jiné atrakce. Automat se rozkládá na 5 válcích a nabídne vám celkem 9 fixních výherních linií. Na každou výherní linii je možné si vsadit pouze jednu minci, ale můžete si nastavit hodnotu této mince od 1 centu až po 1 dolar. Díky své nejnižší možné sázce patří tento automat do skupiny hracích automatů známých pod názvem penny slots.

Tradiční poutě a karnevalové zábavy mají za účel, aby se lidé skvěle bavili, i když je jasné, že při jejich návštěvě utratí také peníze.

Herní symboly

Na válcích tohoto automatu uvidíte běžné symboly, které mají podobu hracích karet. I tyto symboly byly ale sladěny s tématem automatu a dodávají mu tak na dokonalosti. K získání těch nejvyšších výher se v tomto automatu musíte soustředit na wild symbol. Tento symbol se může zobrazit na všech pěti válcích a může tvořit i vlastní výherní kombinace ze 3, 4 nebo 5 symbolů, které vám vyplatí až 5000 mincí. Pokud jste do automatu vložili maximální sázku, pak budete 5000x bohatší. Scatter symbolem je v tomto automatu symbol s nápisem Super Scatter a jeho funkcí je aktivovat alespoň 10 spinů zdarma.

Tuto automatovou hru si můžete zahrát na tabletu, mobilních telefonech nebo na stolním počítači. Automat také funguje v operačních systémech iOS i Android.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti