Menu

Penguin Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Penguin Party

Hrací Automat Penguin Party Online ZdarmaVýherní automat Penguin Part je plný roztomilých tučňáků. S nápadem vytvořit takovýto výherní automat přišla vývojářská společnost Casino Technology. Pozadím tohoto výherního automatu je tropický ostrov, kterým může být například Hawaii, nebo jakýkoli jiný slunný ráj, který je známý pro své dlouhé pláže plné bílého písku. Pozadí automatu vypadá rozsáhle a je plné písku a blankytně modré vody. Najít můžete také obrovské palmy nebo mušle, které dokreslují tuto dokonalou mírumilovnou atmosféru. Nechte se tímto rajským klidem pohltit a odpočiňte si při točení válci tohoto skvělého výherního automatu.

Hrací Automat Penguin Party Online Zdarma

 

Doprovodná hudba je v tomto online automatu tvořena typickými havajskými tóny, které jsou klidné a relaxující. Tato hudba se k tomuto automatu skvěle hodí a skvěle také doprovodí připravující se oslavu všech tučňáků.

Rozvržení tohoto výherního automatu je standardní a zahrát si tak můžete s 5 válci a 20 výherními liniemi. Než se pustíte do hraní, musíte si nejdříve nastavit hodnotu vsazených mincí. K tomu použijte červené ovládací tlačítko umístěné na pravé straně pod válci. Nastavit si také můžete počet vsazených mincí na výherní linii. Maximální počet mincí na jednu výherní linii je 25 a celkový počet vsazených mincí tak může dosahovat maximálně 500 mincí. Pro získání výher musíte tvořit výherní kombinace ze stejných symbolů, které musí být na výherních liniích umístěny ve směru zleva doprava.

Herní symboly

V tomto výherním automatu se setkáte s devíti základními symboly, které tvoří tabulku výplat. Mezi ně patří symboly esa, krále, královny a kluka. Tyto symboly nabízí ty nejnižší výhry, ale na druhou stranu se na válcích zobrazují nejčastěji. Mezi další symboly patří žralok, tuleň, velryba, barevná medúza a tuňák. Automat obsahuje také tři tučňáky, kteří jsou modří, žlutí a fialoví. Jedná se o tři wild symboly tohoto automatu. Když se na válcích zobrazí najednou modrý a fialový tučňák, vyhrajete 15 bonusových spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti