Menu

Bikini Island

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bikini Island

Bikini Island Automat Online ZdarmaBikini Island je výherní automat zdarma, který by na vašem seznamu rozhodně neměl chybět. Tento výherní automat je totiž naplněn super pohodovými výhrami a parádním prázdninovým tématem. Celá hra je navržena k naprosté dokonalosti přesně tak, abyste měli pocit, že se nacházíte na opravdovém tropickém ostrově, kde máte k dispozici naprosto vše potřebné k prožití oddechové dovolené na písečné pláži pod žhavým sluncem. Tento výherní automat zdarma je nabitý akcí tak, že vás naprosto pohltí. Jedná se o výherní automat od vývojářské společnosti Habanero. Jeho grafická stránka ani animace nejsou sice té nejlepší kvality, ale jejich kvalita je dostatečná k nastolení té správné atmosféry.

Bikini Island Automat Online Zdarma

 

Celý design i animace se vztahují k danému tématu, ke kterému se skvěle hodí i zvukový doprovod. Vzezřením jde o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů zdarma, který na trhu naleznete. Z každého úhlu pohledu je tento výherní automat místem čisté zábavy. K dispozici máte 5 válců s 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií můžete změnit podle vlastních představ. Hodnotu mincí i úroveň vašich sázek můžete také upravit před každým zatočením. Všechny dostupné výhry jsou jasně uvedeny v tabulce výplat a jejich výše závisí na hodnotě vašich sázek a konkrétních výherních kombinacích. Tento úžasný výherní automat zdarma má velký rozsah výher, které se pohybují od 2 do 12 000 mincí na jedno zatočení.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti