Menu

Jurassic Juniors

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jurassic Juniors

Výherní Automat Jurassic Juniors Online ZdarmaVýherní automat Jurassic Juniors je hrou, která vám přinese nádherné symboly doprovázené velmi roztomilou grafikou. Tento výherní automat vypráví příběh o dinosauřím miminku, které se právě narodilo. Jeho provedení se podobá kresleným filmům, ale ničeho se bát nemusíte. I když tento dinosaurus vypadá velmi roztomile, bude pro vás mít i dostatek peněžních výher.

Výherní Automat Jurassic Juniors Online Zdarma

 

Tento herní automat online se odehrává ve starověku, kdy na Zemi ještě vládli pouze dinosauři a neexistoval ani jediný člověk. Celý výherní automat je zpracován v kreslené formě a na jeho pozadí je v pestrých barvách vyobrazena hustá džungle. Válce se nachází uprostřed herní obrazovky a jsou orámovány primitivní dřevěnou konstrukcí. Panel nástrojů se nachází na spodní straně herní obrazovky a místo normálních tlačítek používá kameny.

Herní funkce

V tomto výherním automatu nenarazíte na žádná speciální pravidla a jeho rozvržení je stejné, jako u všech ostatních pětiválcových automatů s 25 výherními liniemi. K výhrám se dostanete získáním stejných symbolů na jedné aktivní výherní linii. Pomocí ovládacích tlačítek si můžete nastavit hodnotu své sázky i počet aktivních výherních linií. Počet výherních linií, se kterými chcete hrát, závisí pouze na vás. Po každé výhře budete mít navíc šanci zahrát si nepovinnou bonusovou hazardní hru, ve které vaši výhru můžete zdvojnásobit. Naprosto všechny symboly tohoto výherního automatu se týkají malinkatých dinosaurů. Symbolů je zde celkem 9, někteří dinosauři jsou příliš malí, co se zrovna vylíhli. Jiní už mají plínky. Při spojování stejných symbolů na vás čekají výhry od 1 do 900 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti