Menu

Domnitors

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Domnitors

Domnitors Automat Online ZdarmaVýherní automat Domnitors byl inspirovaný rumunským princem, který žil v 19. století, a který byl připraven postavit se do čela svých vojáků a jít s nimi do bitvy. Tento výherní automat si můžete zahrát na platformě BGaming a jako odměna vás čekají úžasné peněžní výhry, spiny zdarma, bonusy a naprosto neodolatelné vizuální prostředí. Automat je obohacený o 3D grafické prvky, které v sobě skrývají další překvapení.

Domnitors Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Domnitors vás přenese v čase o několik století nazpět, do období občanských nepokojů. Vy budete mít za úkol vydat se do války a dostat se až do transylvánských hor, kde na vás čeká váš nepřítel. Ovládací prvky i válce se nachází uprostřed obrazovky, přímo uprostřed vašeho vojenského tábořiště. Válce nejde přehlédnout, protože jsou osvíceny pochodněmi, ale bitevní pole je zalito hustou a neproniknutelnou mlhou.

Hrací automat Domnitors obsahuje také spoustu úžasných 3D prvků, které si ihned zamilujete. Veškeré animace jsou v tomto automatu velmi plynulé, což je velmi důležité hlavně při hraní na mobilních zařízeních.

Herní symboly

Celá tato automatová hra se odehrává na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,90 až do 9 kreditů. Pokud ale nastavováním sázek nechcete ztrácet čas, můžete využít tlačítko pro okamžité nastavení maximální sázky a poté hrát pomocí automatické hry. Mezi symboly patří hned několik druhů zbraní a série obrazů, které znázorňují rumunské opevněné hrady. Narazit můžete také na wild symboly a na scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti