Menu

1 Can 2 Can

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

1 Can 2 Can

Hrací Automat 1 Can 2 Can Online Zdarma

Společnost NextGen vám přináší skvělou hru, která má opravdu vše, co si u hracího automatu online zdarma můžete přát. Vzhled hry je jednoduše perfektní. Použité bonusové funkce jsou naprosto skvělé a třešničkou na dortu je opravdu chytře zvolené jméno. Připravte se na to, že si tuto hru doopravdy užijete a možná se od ní nějakou dobu nebudete moci odtrhnout!

Hrací Automat 1 Can 2 Can Online Zdarma

 

Buďme upřímní, tato hra ve vás jistě vzbudí úžas, ale co vám spolehlivě vyrazí dech je její prezentace. Grafika je doopravdy až fotograficky dokonalá, použité efekty jsou úžasné a doprovodná hudba je prostě vynikající. Tuto hru opravdu nebylo možné vytvořit lépe, než je!
A nyní trochu o průběhu hry. Hra obsahuje tři speciální funkce. První z nich je náhodný wild symbol, který vám může být přidělen na konci každého zatočení. Při vytočení si tří a více scatter symbolů vyhrajete 10 volných zatočení a odlišnou kombinaci symbolů. A v neposlední řadě hra obsahuje i bonus v podobě hazardního kola.

Máte chuť poflakovat se na chvíli s tukany? No tak právě to můžete dělat s pomocí následující sady tlačítek:
Info – Klikněte na toto tlačítko k zobrazení více informací o hře 1 Can 2 Can.
Paylines +/- – Hra 1 Can 2 Can vám umožňuje hrát na 25 výplatních liniích. S pomocí těchto dvou tlačítek určete, s kolika výherními liniemi se dáte do hry.
Bet per line +/- – Jediný způsob, jak upravit hodnotu sázených mincí, je pomocí těchto dvou tlačítek.
Gamble (objevuje se pouze po získání výhry) – Když získáte výhru, můžete spustit bonusovou hazardní hru pomocí tohoto tlačítka.
Rotující šipky – Toto tlačítko použijte k aktivování funkce automatické hry.
Play – Jedná se o tlačítko, které roztočí válce s předem zvoleným nastavením, zobrazeným na obrazovce

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti