Menu

Golden Acorn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Acorn

Výherní Automat Golden Acorn Online ZdarmaVýherní automat Goldem Acorn je protkán příjemnou jarní atmosférou a při hraní tohoto automatu budete svědky probuzení a znovunarození celé přírody i se svými obyvateli. Lesní flóra a fauna byla v minulosti bohatým zdrojem inspirace pro spoustu výtvarníků i spisovatelů a nyní se také jedná o zdroj inspirace výherních automatů.

Výherní Automat Golden Acorn Online Zdarma

 

Tento výherní automat je celý jen a jen o přírodě, speciálně o lesní přírodě. Automat je umístěn hluboko do lesů a dýchne na vás velmi klidnou a mírumilovnou atmosférou. Válce byly zasazeny do pozadí a jsou orámovány zlatým rámečkem ozdobeným přírodními motivy, jako jsou například žaludy a listy. Válce zabírají téměř celou herní obrazovku a obsahují příjemně velké symboly. Jednotlivé symboly díky své velikosti mohly být zpracovány s ohledem na každičký detail. Doprovodná hudba vám oznámí každičký moment, kdy roztočíte válce a dosáhnete na výhry. Výhry jsou nicméně oznámeny radostným zvukem, který s tématem automatu má velmi málo společného.

Ovládací prvky tohoto automatu naleznete na spodní části herní obrazovky. Automat vám nabídne celkem 5 válců a 40 výherních linií. Počet výherních linií je v tomto automatu velmi důležitý, protože s vyšším počtem výherních linií se také zvyšují vaše šance na získání výher. Než se pustíte do hraní, musíte se nejdříve rozhodnout o hodnotě vašich sázek a počtu aktivních výherních linií. Poté už zbývá jen kliknout na tlačítko Start a čekat na své výhry.

Herní symboly

Symbolů je v tomto automatu celkem 8 a všechny vyobrazují lesní zvířata, jako jsou veverka, rys, datel, vlk, liška, sova a jezevec. Tím nejlepším symbolem tohoto automatu je medvěd, protože za spojení pěti medvědů obdržíte výhru v hodnotě 1000x vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti