Menu

Aztec Empress

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aztec Empress

Výherní Automat Aztec Empress Online ZdarmaCivilizace Jižní a Střední Ameriky se stala již dříve velmi výživným zdrojem inspirace a mnohé naprosto fascinuje. Aztec Empress je výherním automatem, který vytvořila společnost Casino Technology, který zpracovává právě toto téma. Zároveň se ale jedná o klasický výherní automat, který vám nabídne obrovské výhry a solidní funkce. Je tak na čase podívat se do opravdické Mexické džungle, ve které budete muset prokázat svoji odvahu a probojovat se až k aztéckému zlatu.

Výherní Automat Aztec Empress Online Zdarma

Aztékové byli známí jako nebojácní válečníci, kteří dobili spoustu území a dosáhli obrovského bohatství. Naprosto vše v tomto výherním automatu tak bude odrážet jejich bohatství. Pozadí automatu i jednotlivé symboly ve vás budou budit opravdový úžas. Za válci je možné zahlédnout zeď ozdobenou abstraktními tvary a drahými kameny. Válce ale zabírají naprostou většinu herní obrazovky.

Na spodní straně herní obrazovky se nachází rozsáhlý ovládací panel, který celému automatu propůjčuje klasický vzhled. Automat se rozkládá na 5 válcích s 15 výherními liniemi. Výhry v tomto automatu získáte za tvoření výherních kombinací ze stejných symbolů, které vám vyplatí výhry stanovené tabulkou výplat a budou také záviset na hodnotě vaší sázky.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu začínají s hracími kartami, které mají hodnotu esa, krále, královny, kluka, 10 a 9. Tyto symboly jsou těmi nejběžnějšími symboly a vyplatí vám od 5 do 150 kreditů. Mezi hodnotné symboly patří aztéčtí válečníci, dobyvatelé, zlaté masky, sekery a dýky. Wild symbolem je aztécká královna a scatter symbolem je pyramida.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti