Menu

Pyramid of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pyramid of Gold

Pyramid of Gold Automat Online ZdarmaVýherní automat Pyramid of Gold pochází z dílny společnosti Casino Technology a jeho tématem je starověký Egypt. Výherní automat vám ale nabídne mnohem více, než je pouhá jednoduchá automatová hra. Uchvátí vás například velmi zajímavé grafické zpracování automatu i jeho tajemné pozadí, které představuje zeď plnou hieroglyfů, olejové lampy vrhající na okolí děsivé stíny a celková atmosféra automatu.

Pyramid of Gold Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se čtyřmi řádky a 50 výherními liniemi. Budete tak mít k dispozici více než dostatek příležitostí na přeměnění vašich sázek v hodnotné výhry. Pro získání těch vůbec nejvyšších výher je doporučeno hrát s maximálním počtem výherních linií. Hodnota vsazených mincí se může pohybovat od 1 do 10 centů.

Herní symboly

Symboly, na které narazíte v tomto výherním automatu, jsou inspirované Egyptem a egyptskou mytologií. Symboly základní hry představují strašidelné obličejové masky, karetní symboly počínající symbolem J a končící esem, hrozivého pantera a zlatého orla. Barbarská maska je tím nejhodnotnějším běžným symbolem, který vám vyplatí až 400 mincí za spojení pěti symbolů na jedné aktivní výherní linii. Wild symbolem je zlatá socha, která představuje faraona. Při využití wild symbolů můžete získat dokonce až 1000 mincí. Scatter symbolem je zlatá pyramida. Spojením tří nebo více těchto symbolů získáte 5 spinů zdarma. V rámci hazardní hry můžete zvolením té správné barvy nebo karetní barvy následující karty také všechny vaše výhry zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti