Menu

Clover Tales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Clover Tales

Hrací Automat Clover Tales Online ZdarmaVýherní automat Clover Tale byl inspirován irskou kulturou a hráče přenese do kouzelné zahrady, ve které mohou na trůnu z kamene najít spícího Ira. Jeho vesta je celá posetá kouzelnými kameny, které mají doopravdy svoji čarovnou moc. Válce tohoto online automatu jsou pokryty symboly čtyřlístků, kouzelných víl a skřítků. Na pozadí navíc bude hrát uklidňující a míru milovná hudba skládající se ze zpěvu ptáků, která perfektně dokresluje celou atmosféru automatu.

Hrací Automat Clover Tales Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 9 fixně nastavenými výherními liniemi. Jedná se o naprosto standardní design, ale k dispozici budete mít i celou řadu speciálních funkcí. Využít můžete například expandující wild symboly, které se objevují uprostřed herního pole a pomohou vám vytvořit více výherních kombinací. Mezi další speciální funkce patří re-spiny a spiny zdarma, které aktivujete kombinací speciálních symbolů zobrazených na duhové výherní linii.

Speciální herní symboly

Toto velmi klidné a kouzelné téma je obrovským lákadlem pro všechny hráče. Kotlík plný zlata je zde expandujícím wild symbolem, který se objevuje na druhém, třetím nebo čtvrtém válci. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Za pět těchto symbolů vyhrajete nádherných 2500 mincí.

Mezi další symboly, které vám pomohou získat vysoké výhry, patří víly a skřítci. Za pět těchto symbolů vyhrajete 1500 mincí. Ostatní symboly představují koňskou podkovu, čtyřlístek, dýmku a normální hrací karty. Hrací karty patří mezi ty nejméně hodnotné symboly, které vám přinesou maximálně 300 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti