Menu

She He beach

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

She He beach

Výherní Automat She He beach Online ZdarmaVýherní automat She He Beach je automatem s plážovým tématem. K tomuto výhernímu automatu je připojen vzrušující jackpot v hodnotě několika milionů korun. Ta nejvyšší výhra, kterou můžete získat, je přes 4 miliony dolarů. Tento výherní automat má celkem 5 válců a 20 výherních linií, navíc se jedná o automat s progresivním jackpotem. Je navržen velmi pěkně se spoustou hřejivých slunečních paprsků a s nádherným nádechem prázdnin.

Tento výherní automat zdarma obsahuje scatter symboly i wild symboly a obrovský progresivní jackpot v hodnotě přes 2 miliony dolarů. Při hraní automatu poznáte, že jeho bonusové hry závisí na peněžních výhrách, které jsou s nimi spojeny. Můžete si tak zahrát celou řadu různých bonusových her a získat odlišné bonusové výhry. Maximální sázkou na jednu linii je 10 dolarů. Při hraní můžete také využít automatickou hru, která za vás odehraje až 1000 spinů.

Výherní Automat She He beach Online Zdarma

 

Během hraní výherního automatu She He Beach musí hráči spojovat stejné symboly na sousedních válcích ve směru zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Těmi nejméně hodnotnými výherními kombinacemi jsou kombinace tvořené symboly pokrmů a letních pamlsků, jako je třeba zmrzlina a lízátka. Těmi hodnotnějšími symboly jsou opalující se ženy, surfaři a potápěči. Scatter symbolem je hrad z písku, který hráčům vyplatí výhry již za spojení dvou symbolů. Tou nejvíce fascinující funkcí tohoto výherního automatu je bonusové kolo, které je aktivováno, jakmile hráči zobrazí několik bonusových symbolů truhlice s poklady na jedné aktivní výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti