Menu

Hot Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Fruits

Hot Fruits Automat Online ZdarmaVýherní automat Hot Fruits je skvělou volbou pro všechny hráče, kteří mají v oblibě video automaty zdarma s farmářským tématem. V tomto automatu můžete odvézt celý vozík chutného ovoce na trh a vyhrát za něj nádherné peněžní částky. Tento výherní automat je naplněný chutným a šťavnatým ovocem a rozkládá se celkem na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi.

Hot Fruits Automat Online Zdarma

 

Pálivá paprička je v tomto výherním automatu symbolem, který vám může pomoci doplnit výherní kombinace. Jedná se totiž o wild symbol, který ale nemůže nahradit symboly třešní.

Třešně jsou tím nejsladším a nejchutnějším symbolem, a i když tento symbol neskrývá žádné výhry, má pro vás alespoň bonusovou hru. Možná se vám poštěstí a získáte 1, 3 nebo 10 spinů zdarma. Stačí k tomu na válcích zobrazit 3, 4 nebo 5 symbolů třešní.

Jak ve výherním automatu Hot Fruits vyhrát

Abyste získali v herním automatu zdarma Hot Fruits opravdové výhry, musíte znát nejdříve herní pravidla. Své výherní kombinace tvořte na sousedních válcích ve směru zleva doprava, a to počínaje válcem nejvíce vlevo. V nabídce je i několik speciálních symbolů, které celou hru pořádně oživují a pomohou vám získat mnohem vyšší výhry.

Velmi barevná grafická stránka výherního automatu Hot Fruits spolu se zábavnou povahou této hry vám nabídne napínavé a neodolatelné herní zážitky. Pokud si tedy chcete užít trošku farmaření a zároveň chcete vyhrát vysoké částky, pak je ten správný čas na vyzkoušení tohoto výherního automatu zdarma. Automat si můžete zahrát bez žádných registrací ani vkladů. Nicméně ale také můžete použít své vlastní peníze a vyhrát spoustu nádherných peněžních částek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti