Menu

Ice Bar 27

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ice Bar 27

Automat Ice Bar 27 Online ZdarmaVýherní automat Ice Bar je tříválcovým automatem, který nabídne celkem 27 výherních linií, na kterých mohou hráči tvořit výherní kombinace. Jedná se o jednoduchou a přímočarou hru, a proto je možné ji doporučit jak pro zkušené hráče, tak i pro naprosté začátečníky. Automat obsahuje hned několik funkcí a symbolů, které zjednodušují celý proces hraní, ale také aktivují skvělé bonusy.

Automat Ice Bar 27 Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly. Při hraní je ale také aktivní speciální doplňovací funkce. Znamená to, že po každé výhře symboly tvořící výherní kombinaci zmizí a svrchu budou válce doplněny novými symboly, které mohou tvořit další výherní kombinace. To ale není zdaleka vše. S každým novým doplněním symbolů se také změní násobitel výher, a to až do hodnoty 32x. Hráči se mimo jiné mohou těšit i na záhadný bonus, který bude aktivován třemi symboly ledových barů zobrazených na všech třech válcích. Bonus obsahuje tři úrovně, které jsou označeny třemi diamanty. Zeleným, žlutým a červeným. Zelený diamant vám nabídne až 40x hodnotu vaší sázky, žlutý diamant vám nabídne až 75x hodnotu vaší sázky a červený diamant vám vyplatí až 150x hodnotu vaší sázky. Výherní automat Ice Bar 27 obsahuje také spoustu skvělých symbolů, které získání výher velmi zjednoduší.

Symboly

Tím nejdůležitějším symbolem použitým v tomto výherním automatu je wild symbol v podobě ledové tabulky čokolády, hvězdy, melouny, hrozny, zvony, znaky dolaru, švestky, pomeranče a třešně. Tento automat si užijete naplno při dobrém nastudování tabulky výplat a seznámení se s jednotlivými násobiteli.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti