Menu

Lucky Dolphin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Dolphin

Hrací Automat Lucky Dolphin Online ZdarmaVýherní automat Lucky Dolphin vytvořila společnost Platipus na téma podmořského světa. Obsahuje tak spoustu mořských živočichů, které vám při hraní pomohou dosáhnout na skvělé výhry. Těšit se můžete například na rybky nebo želvy, jejichž grafika se podobá kresleným komiksům.

Hrací Automat Lucky Dolphin Online Zdarma

 

Výherní automat Lucky Dolphin se rozkládá na 5 válcích se 4 řádky a 15 výherními liniemi. Na každou výherní linii si můžete vsadit od 0,01 do 0,20 mincí. Během hraní můžete využít i speciální funkci pro zrychlení hry. Stačí kliknout na tlačítko pro přetáčení dopředu, které je umístěno vedle tlačítka pro roztočení válců. Poté bude celá hra rychlejší a vy tak budete moci dosáhnout na mnohem více výher v kratším časovém úseku. Tento výherní automat nicméně nenabízí funkci automatického hraní.

Herní symboly

Pro získání výher musíte spojovat stejné symboly, které mají například podobu hracích karet v hodnotě od 10 až po eso. Všechny tyto symboly mají skvělý design, ale jedná se o symboly s nižší hodnotou. Symboly, které vám vyplatí vyšší výhry, mají podobu mořských želv, klauních ryb, mořských koníků a jiných rybek.

Wild symbolem je v tomto výherním automatu delfín, který vám vyplatí vlastní výhru v hodnotě 500 mincí při zaplnění celé výherní linie. Scatter symbolem je mušle, která má v sobě třpytivou perlu. Tento symbol aktivuje bonusovou hru a vyplatí vám až 50x hodnotu vaší sázky.

Bonusovou hru aktivujete třemi nebo více scatter symboly. Kliknutím na jeden ze symbolů odhalíte peněžní výhru nebo aktivujete další úroveň s ještě vyššími výhrami. V bonusové hře se musíte snažit odhalit symboly skrývající odměny, jinak bude bonusová hra ukončena.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti