Menu

Medusa 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Medusa 2

Hrací Automat Zdarma Medusa 2 Online

První vydání automatové hry zdarma se jménem Medusa vám nestačilo, tak jste přišli zjistit, zda je tu pro vás nachystáno něco více ve hře Medusa II? Takový pocit jsme sice na vlastní kůži nezažili, ale rozhodně je nám jasné, proč chcete zkusit i tuto hru. Nabízí totiž oproti své první verzi něco víc. Navíc ke 243 možnostem výhry nabízí také čtyři bonusy, 5 válců a samozřejmě i téma z antického Řecka.

Hrací Automat Zdarma Medusa 2 Online

 

Silnější stránkou tohoto hracího automatu online zdarma je bezesporu jeho průběh, a to hlavně pro to, že má tolik bonusových funkcí, že by se Medúza sama mohla proměnit v kámen. Tou nejunikátnější z celé řady dostupných funkcí je spojující wild funkce. Ta je dostupná pro prostřední tři válce, aby mohly být semknuty dohromady a točily se na nich stejné symboly, což vám rozhodně zvedne šance na výhru. Hráči tuto funkci mohou využít i během bonusové volné hry, kterou spouští tři a více scatter symbolů. V tomto případě vám bude uděleno 10 volných zatočení. Přítomna je však i další náhodná wild funkce. Když se po hracím kole na válcích objeví voják, pohled Medúzy ho promění v kámen a přinese vám tak vyšší výhry. Poslední dvě funkce jsou pravděpodobně mnohem známější. Jedná se o hazardní funkci a 243 možností výhry. Slabší stránkou této hry je její prezentace. Ačkoli je celé téma hry zpracováno velmi dobře a hudba je také kvalitní, grafická stránka je spíše jen průměrná a o efektech se toho také nedá příliš mnoho říci.

U této hry je hlavní nedívat se Medúze do očí, proměnili byste se v kámen. Ale ne. To není pravda. Co doopravdy musíte udělat je jednoduše nastavit vaši sázku, roztočit válce a spustit akci. V levém dolním rohu automatu můžete ovládat například hudbu, zatímco v pravém dolním rohu naleznete tlačítko spin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti