Menu

Jungle Spin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jungle Spin

Výherní Automat Jungle Spin Online ZdarmaVýherní automat Jungle Spin vytvořila společnost Platipus. Jedná se o HTML výherní automat, který se rozkládá na herním poli o velikosti 5×3. Tento výherní automat si můžete zahrát na většině elektronických zařízení a vaším úkolem je snažit se vytvořit co nejvíce výherních kombinací ze stejných symbolů. A nemusíte se při tom vůbec soustředit na výherní linie. Celková výhra bude záviset na počtu spojených symbolů a na hodnotě sázky.

Výherní Automat Jungle Spin Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 50 fixních výherních linií, na kterých můžete tvořit výherní kombinace ve směru zleva doprava. Hodnota sázky na jednu výherní linii začíná na 0,01 a končí na 2,00 mincích. Maximální celková sázka proto činí 100,00 mincí. Součástí výherního automatu jsou také funkce automatické hry a možnost hraní v režimu Turbo, při kterém bude hra mnohem rychlejší. V tomto režimu je možné si zahrát od 10 až do 1000 her. Pro získání výher musíte stejné symboly zobrazit na sousedních válcích.

Herní symboly

Mimo scatter a wild symbolu obsahuje tento výherní automat také trojitý symbol. Jedná se o symbol papouška, který vám vyplatí trojnásobnou hodnotu. Dvojitými symboly jsou papoušci kakadu, gorily a černí panteři. Dalšími symboly jsou karetní symboly s hodnotou od esa až po desítku. Za tyto symboly ale očekávejte ty nejnižší výhry.

Wild symbol v tomto automatu nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a může se objevit na druhém, třetím a čtvrtém válci. Wild symboly se mohou objevit ve formě jednoduchých symbolů, dvojitých symbolů a trojitých symbolů.

Scatter symbol se může objevit kdekoli na herním poli a může mít formu jednoduchého nebo dvojitého symbolu. Čím více scatter symbolů najednou zobrazíte, tím více spinů zdarma získáte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti